Bloger není nepřítel, bloger se dá vypnout.“

22. května 2013 v 18:57 | Vladimír Řehák |  Bez skrupulí
Cože?! "Bloger není nepřítel, bloger se dá vypnout?"


Citát, který je přejatý od Jana Wericha pojednává původně o "televizním přijímači", a jelikož jej lze použít i v jiných příležitostech, tak jsem ho jen maličko pozměnil. Ale k věci. Právě zmíněným, úvodním citátem, vyřešil svůj problém i S. Rulc, protože nepochopil, že "nepřítele je třeba si vážit, neboť nikdy nevíš co od něho lze očekávat", a tudíž raději zablokoval takovým jako jsem já vstup do všech komentářů v AK, aby se uchránil od negativních názorů svých oponentů. I to je řešení! Dělávali to tak všichni diktátoři, kteří neuznávali demokracii a svobodu projevu a S. Rulc je jedním z nich!
On sám se sice chrání před případnými oponenty, ale tím že zabraňuje takto vkládat komentáře do všech, podotýkám zcela všech článků a rubrik, pak potírá výše zmíněnou svobodu projevu . Jistě, pokud je blog můj, a nevyhovuje mi ten či onen bloger, pak jej zablokuji. Ale patří snad AK S. Rulcovi(?) Pak-li že ano, bylo by vhodné tento klub přejmenovat na RAK (Rulcův autorský klub) pak-li že ne, má AK ve svých řadách člověka, který neuznává demokratické způsoby v tomto klubu!
Mě osobně je zcela jedno, zda jsem bloknut či ne, neboť má účast zde je minimální, ale pokud má AK fungovat na základech demokratického systému, pak je něco špatně. Ale to již není mou věcí, nýbrž zcela někoho jiného, ovšem může se to jednou týkat i vás(?)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.