Můj blog

Proč vznikl?

26. června 2011 v 10:22 | Vladimír Řehák

Tento blog měl své prvotní využití jako elektronická schránka pro moje výtvory, které jsem se rozhodl uchovávat pro potřeby mé a pro ty, jenž mají zájem si tyto dílka přečíst. Postupem času jsem dospěl k názoru, že je zajímavé nahlédnout do ostatních blogů a zjistit tak jaké mají ostatní blogeři názory, problémy, koníčky apod.
Do jisté míry jsem byl mile překvapen, jaké dispozice mají blogeři v literární sféře. Nečekal jsem tak pestrou paletu zdařilých a v mnoha případech až velmi zdařilých děl.
Myslím, že každý si na stránkách Blog.cz najde své oblíbené téma a pokud ne, má možnost jej vytvořit a zapojit tak i ostatní blogery.
Přeji všem při vytváření svých stránek mnoho zdaru a také příliv mnoha čtenářů.


O čem je?

12. června 2011 v 11:37 | Vladimír Řehák
Jsou zde publikovány převážně dílka básnického charakteru. Mnoho starších výtvorů, již bylo dříve zvěřejněno na stránkách Novinky.cz, které se vztahovaly k určitému článku převážně politického žánru, či na reakci jiného příspěvku. Proto se mohou tato dílka jevit nesmyslná a někdy s nádechem neurvalosti, ale jedná se spíše o nadsázku, ale i tak si myslím že stojí za to se o ně podělit. Tyto lze vyhledat s ostatní mojí tvorbou v rubrice "Veršování".
 
 

Reklama